Listopad 2009


štastná 7

23. listopadu 2009 v 22:16

Z filmů

23. listopadu 2009 v 22:13

Phantom opery

23. listopadu 2009 v 22:10

3 tapety

23. listopadu 2009 v 22:06

Antonio z ruzných filmů

23. listopadu 2009 v 22:05

Pánský horoskop pravdy

23. listopadu 2009 v 18:26 Blobosti aneb obr...
Vodnář (20. ledna - 18. února)
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžu ani vystát.
Ryby (19. února - 20. března)
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na tvé přátele a známé, často si stěžuji, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.
Skopec (21. března - 19. dubna)
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podcenuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.
Býk (20. dubna - 20. května)
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ - většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskášs. Jsi blbý komunista.
Blíženci (21. května - 21. června)
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexual. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...
Rak (22. června - 22. července)
Máš hodně empatie a porozumnění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...
Lev (23. července - 22. srpna)
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají radši onanii, než skutečný sex.
Panna (23. srpna - 22. září)
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy (23. září - 22. října)
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určitě buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimilionem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.
Štír (23. října - 21. listopadu)
Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největši špinavec v celém zvířetníku - díky bohu většinu Štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec (22. listopadu - 21. prosince)
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.
Kozoroh (22. prosince - 19. ledna)
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě si bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo duležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Na štěstí je většina Kozorohů impotentní...


to by sedělo ne?:)

Parfems

22. listopadu 2009 v 20:22 Blobosti aneb obr...


Novoroční Věštby

5. listopadu 2009 v 16:42
Zjisti, co přinese budoucnost! První den nového roku věnuj věštění a dozvíš se, co tě čeká v nastávajících dvanácti měsících.

  • Vystřihni z papíru dvě kolečka- jedno černé, druhé bílé.Vyslov příní a vyhod kolečka oknem. když jako první dopadne bílé- přání se splní , když černé- musíš pčka ješte.
  • Rozbij sýrové vejce. odděl žloutekod bílku. Vlož bílek do vroucí vody a počkej, až se srazí. po slití vody můžeš z jeho tvaru věštit jako z vánočního vosku. Pozor, at se neopaříš!!!
  • Připrav dvanáct kousků papíru z názvy měsíců. Lístkypolož na dno misky. zeptej se na dobu splnění tvé ho přání, například: Kdy se mě konečně všimne? Potom nalij do misky vodu a pozoruj, který kosek papíru vypluje na hladiu jako první. přečti názav měsíce- to je odověd na tvou otázku.
  • Opakuj si v duchu otázkua otevči naslepo knihu jakoukoli! Bez rozmýšlení polž ukazováček levé ruky na jednu ztránku. Jestli bude součet cifer číslování stránek lichý, odpověd zní - ano!
  • Pujč si snubní prstýnek jednoho rodičů. přivaž k němu černou nit, palcem a ukazováčkem levé ruky nit chytni a drž prstýnek nad sklenicí s vodou. pokud prstýnek dotkne levé strany sklenice, odpověd zní ne, pokud pravé - ano!