Březen 2013

Intenzivní dotek

29. března 2013 v 20:13 Povídky- vlastní výroba
Intenzivní dotek
Vešla do přítmí jednoho baru, rozhlédla se a zavadila okem o jedno volné místo u baru. Měla krátké černé šaty s výstřihem lemující její zakulacené a pevné poprsí s krásným šperkem posazeným na nich. Usmála se na barmana: "Jedno malibu".
Ozval se známý zvuk, přišla ji zpráva. "Promiň, ale dneska to už asi nestihnu, Lukáš. :-*" Zatočil se s ní celý svět, zamračila se, ale hned pochopila cíl jejího dnešního večera. Lehce se usmála na barmana a prohodila: "Jste tu každý den?"
"Ne, je nás tu víc střídáme si směny."
Ale tohle téma ji nebavilo, bylo to zcela kamarádské na první pohled. Na druhý pohled si všimla, že pan barman má asi přítelkyni a rovnou manželku. Jeho zlatý kroužek, který se třpytil v odlescích světla z parketu ho prozradil. Dívala se na barmana jak chystá nějaký koktejl jedné mladé žábě. Ten se pak však sehnul pro led a Markéta si všimla že na druhé strně sedí velmi pohledný muž.
Jejich pohledy se setkaly, Markétka se usmála. V duchu jí pronásledovala myšlenka:"Kéž by přišel, vypadá moc mile."
Ještě pár minut seděla Markéta na barové stoličce jako přikovaná a hlěděla na druhou stranu. Prohrábla si své husté hnědé vlasy a nachvíli se otočila na jinou stranu, když se však obrátila o 180°, stál tam. jejich oči se do sebe smyslně vpíjely.
"Můžu si přisednout?"
Kývla hlavou na souhlas. Celá se rozzářila, na Lukáše brzo zapoměla, stejně mu šlo jen o to jedno. Povídali si. Vyprávěl ji o cestování, o tom, co dělá celé dny. Jak se pilně učí na zkoušky a jak je rád, že si najde chvíli čas i na takové nachvíli si sednutí do baru na pivo a uvolnění za celý den. Pozorně ho poslouchala a čas od času si olízla rty.
"No a její přítel si myslel, že semnou něco měla:D."
Rozesmál se a pak dodatečně řekl: "Jestli to budeš pořád dělat, tak mě to bude pak hrozně bolet."
Chvíli na něj nechápavě koukala :O.
"Hrozně mě vzrušuje jak si olizuješ své rty", vypadlo z něho. Svůdně se na ní podíval.
Markétka se začervenala. A po chvíli řekla: "Tak já se budu snažit to nedělat", ale netrvalo ani pár minut a Markéta se přistihla, že si právě olízla rty. :P "Promiň, ale nedokážu přestat. Je to jak nějaká droga. :)"
Zasmál se, přejel ji rukou po stehně, když v tom trrr trrr.
"Promiň, ale musím to vzít." Pokýval hlavou jako, že to chápe.
"Ahoj babi, jo, no nejsem doma. Pročpak?"
Nahl se k ní. A líbal ji krk a ušní laluček.
"No, víš já jsem doma, jej ne nejsem jsem na obědě tedy večeři s...." Uplně ji tím rozrošil a zároveň vzrušil do takové míry, že odpovídala nějaké blbosti, které vlastně nedávali ani smysl.
"Promiň, babi ale je tu teplé jídlo a ráda bych se už do něho zakousla." Když to řekla, znělo to dvojsmyslně. Markéta to veděla i on. Zavěsila a on přestal.
"Proč si to udělal? Skoro to vypadalo jako by po něm uplně naštvaně vyjela." On s milým usměvem prohlásil: "Chtěl jsem tě rozptýlit, ale asi se mi to moc nepodařilo."
"No, jen trošku." Smířlivě se na něj usmála a laškovně si olízla rty. Na ústa ji přistály tři polibky....