Září 2013

Milovaní, sex....podle znamení

26. září 2013 v 13:19 Zajímavosti

Berani:
často příliš spěchají a nemají čas na předehru.

Býci:
jsou nenasytní, nejradši by nikdy neskončili.
Blíženci:
jsou nenasytní, nejradši by si domluvili trojku.
Raci:
rádi se milují ve vaně s horkou vodou.
Lvi:
kupují rádi drahé prádlo.
Panny:
sprchují se před, během a po té…
Váhy:
nemůžou se rozhodnout, jestli se milovat chtějí či ne.
Štíři:
jsou pro milování po celý den … a každý den.
Střelci:
nejraději by se milovali pod hvědami.
Kozorohové:
bývají rádi nahoře.
Vodnáři:
největší rozkoš potěšují v davu.
Ryby:
upřednostňují raději extázi samotnou, než poezii vlastního aktu.

Oběd v hotelu Radun

22. září 2013 v 19:13 Zážitek z restaurace
Není to náhoda, že jsem narazila zrovna s našima na tento fajnový hotel. Když jsme jeli do Luhačovic, vyhledal si můj taťka před odjezdem nějaké dobré restaurace s adresami.
Jeho hledání bylo celkem užitečné, nemuseli jsme pak dlouho hledat nějakou slušnou restauraci, když nás chytl hlad.
Celý hotel je zrekonstruovaná vila z 30. let. Uvnitř je vše laděno do stylu 30. let i když moderně....hraje tam hudba stará...celý prostor restaurace je velmi světlý a čistý. Sevírky jsou děsně milé, usměvavé a rády vám pomůžou s výberem jídla.
Na oběd jsme si obejdnali inspirační menu. Cena meny velmi levná oproti jiným restaucím.
Při každím chodu nám bylo zopakováno jaký chod teď podávají a co obsahuje. Velmi důvtipné.
A teď už pohled na meny:
1.Fazolový krém se slaninovými chipsy a bazalkovým pestem

2.Masová roláda v těstíčku s bramorovou kaší, zeleninovými chipsy

3. Banán v čokoládě se šlehačkou a zkaramelizovaným madlovým práškem

(http://www.hotelradun.cz/)

Jaká jste v posteli?

21. září 2013 v 18:18 Zajímavosti
Zjistěte zda je tento článek pravdivý. Jestli sedí na vás. :)

1. Rozpálená do ruda

Je vaší oblíbenou barvou krvavě rudá? Pak jste v posteli pěkná divoška. Nebráníte se zkoušet nové polohy i místa a váš partner se s vámi rozhodně nenudí, chcete ho totiž vždy a všude. Jen si dávejte pozor, aby se vaší náruživosti nezalekl.

2. Romantická růžovka

Ty ženy, které se nejlépe cítí v růžové barvě, jsou často v sexu nezkušené a ostýchavé. Přestože rády provokují po vzoru lolitek, bojí se experimentovat a raději zůstávají u toho, co už znají. Většinou tedy jejich sex končí na zádech v misionářské poloze.

3. Hodný žluťásek

Milovnice zářivě žluté barvy se často přizpůsobují svému partnerovi, ne že by musely, zkrátka jim vyhovuje, že je dominantní někdo jiný. A platí to nejen v sexu, ale v partnerském životě obecně.

4. Fantazijní oranžáda

Šťavnatá oranžová barva ve vašem šatníku naznačuje, že i váš sex má šťávu. Máte fantazie na rozdávání a nebojíte se svému partnerovi sdělovat ty nejintimnější důvěrnosti a touhy. Dejte si jen pozor na své vášně, často se díky nim zapomenete a zaseknete drápek do zad svého partnera nebo se mu zakousnete do rtu, až vyjekne bolestí. Často tak přijdete o společné vyvrcholení.

5. Černá dáma

Podle průzkumů mají lidé milující černou barvu v posteli sklony k perverzi, sadismu a masochismu. Váš milenec se tak s vámi rozhodně nebude nudit, protože vy jej provedete světem nepoznaného. V posteli si hodláte plnit své sny a ne se rejpat, jen si dávejte pozor na své choutky, abyste to s nimi nepřehnala.

6. Bílý anděl

Ten kdo miluje bílou barvu se snaží být andělsky čistý uvnitř i na venek. Často se stydíte, odhazujete oděv až, když partner zhasne světlo a hned po sexu běžíte do koupelny a vracíte se zabalená do županu. A stejně upejpavá jste nejspíš i při samotném milování, zakrýváte se peřinou, oči necháváte zavřené a orgastického výkřiku slasti se od vás partner nedočká jak je rok dlouhý. Stačilo by, kdybyste se maličko uvolnila a nechala se strhnout vaší společnou intimitou.

7. Šedá eminence

Většinou stojíte v povzdálí a dění jen pozorujete a to v případě, že máte zrovna sex se svým partnerem. Ten berete jen jako povinnost, rutinu nebo cestu jak založit rodinu, většinou vás ale nebaví. Zkuste se vyloupnout ze své ulity, pořiďte si sexuální hračku a možná až objevíte sama své touhy, budete je moci sdělit svému partnerovi a objevit tak kouzlo společné slasti.

8. Bio zelená

Zelená barva je symbolem čerstvosti, zdraví a přírody a stejně tak se její milovníci chovají v posteli. Většinou mají sex jen tak jak je to správně, v dobu kdy je to správně a rozhodně se nepouštějí do žádných experimentů. Pokud patříte mezi zelené milenky, zkuste čas od času zapomenout na pravidla a udělat něco bláznivého jinak svého partnera unudíte k smrti.

9. Intimní hnědá

Výbuchy vášně u vás nikdo nemůže čekat, mnohem raději se jen tak tulíte a posloucháte tlukot srdce vašeho partnera. Milovnice hnědé barvy jsou romantické duše, kterým vhání západ slunce slzy do očí a spíše než sex s pouty na rukou preferují milování, při kterém se mohou dlouze dívat partnerovi do očí. Pokud ale váš partner občas vznese prosbu na jinou polohu či místo pro sex, zkuste se neurazit a vyhovět jeho touhám, alespoň jednou.

10. Modrá královna

Modrá je barva králů a platí to i v posteli. Milovnice modré barvy jsou něžné a přitom náruživé, nezapomínají na partnerovo potěšení i vlastní slast a dokáží proměnit společnou soulož v opravdové umění. Jejich doménou jsou navíc dohry, sex pro ně nekončí vyvrcholením, ale i po něm se snaží o partnera láskyplně pečovat.

11. Rezervovaná fialová

Jestli je vaší oblíbenou barvou fialová budete perfekcionalistka. V životě i v sexu se chováte odtažitě a zřejmě i trošku sobecky. Zkuste popustit uzdu své fantazie, uvolnit se a přestat si hlídat špíček na bříšku či rozcuchané vlasy. Uvidíte, že si tak postelové hrátky vy i partner užijete mnohem víc.

10 oblíbených songů 1

14. září 2013 v 13:40 Music
1.Woodkid - Iron2.David Guetta - Little Bad
3.Lyaz - Replay
4.Cheryl Cole - Promise this
5.Taio Cruz - Hangover
6.Christina Perri - Jar of Hearts
7.Bruno Mars - Just the way you are
8.Adele - Someone like you
9.Emancipator - Siren
10.Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
Dnešní výber z mých nej.

V La Futura

14. září 2013 v 9:01 Zážitek z restaurace
La Futura

V La Futura se mi hodně líbí, je tu hodně místa. Prostředí restaurace je velmi vzdušné...jediné, co mi zde vadilo bylo asi to, že se zde kouří. Velké plus musím však dát tomu, že i přestože se zde kouří...skoro vůbec necítíte kouř od cigaret. Restaurace tedy není zakouřená a když přijdete domů stane se jen málo kdy, že vám lehce smrdí oblečení kouřem.

Jidelní lístek je tak akorát ani ne přeplněný nebo doslova prázdný. Je sice pravda, že by si mohli udělat nový jídelní lístek, protože ten co jsem měla v ruce se jin tak trochu rozpadal....ale na to přijdou později. Mají tu i pizzu, která mimochodem je výborná. Kůrčička je teňoučká. A když si dáte pizzu na půl s někým...pěkně vám to přinesou na dva talíře ještě ozdobí kořením a rozestaví kousky do kříže. To chválím. Dali s tím práci ne jak v některých jiných restauracích, které vám přinesou rozřezanou pizzu na pul na dvou talířích a konec. :D

V restauraci kromě dobrého jídla najdete také dvě dráhy bowlingu a dva stoly biliardu.

(http://lafutura.orio.cz/)
Snídaně v bistru Ollies

12. září 2013 v 21:55 Zážitek z restaurace
Snídaně v bistro Ollies

Je to pár dnů...co celkem dost vydělávající cukrárna otevřela v Ostravě i své vlastní bistro.
(https://www.facebook.com/bistro.ollies.ostrava?fref=ts)
A tak mě hned z prvních mometů nalákaly na pár chuťovek v jídelníčku...ikdyž ta cena...mohla by být nižší....ale co by jsme chtěli od bistra Ollies.

Otevírací doba je od 7:30...což je kapku mrzuté...když někdo chodí brzo do školy nebo do práce...na 8 tak to moc nestíhá pokuď to bistro nemá vedle práce, školy.

Celý prostor je velmi příjemně zařízen podobně jak cukrárna ve stejných barvách jako v cukrárně stejného názvu. Vybavení je zcela stejné...

Pozor: Stoly jsou celkem dost vrátké, pokuď se o ně opřete celou váhou těla, když tak neuděláte nehrozí žádné nebezpečí....rozlití....znečíštění oblečení apod..

Chuťově bylo vše hodně dobré... jediné, co chybělo bylo na stole cukr, ale tak to je maličkost.

Malá ochutnávka:

Benediktínská vejce

Vaječná omeleta s paprikou

Můžu jedině doporučit....:)


Oběd v Octárně

8. září 2013 v 12:36 Zážitek z restaurace
Jelikož ráda ochutnávám nové věci z různých kuchyní, měla jsem tu čest poobědvat v restauraci Octárna v Kroměříži. Když jsem prohlížela jídelní lístek doslova mě nadchlo degustační meny o 6 chodech. Cena byla jak to říct dost vysoká, ale kdy se zase dostanu do takové dobré restaurace....jsem si říkala a tak jsme obědnali Grand Menu 3x. Naše servírka nás dopředu upozorňovala, když jsme toto meny objednávali, že budeme jíst minimálně hodinu a půl.

(http://www.octarna.cz/)

Můj pohled na tuto restauraci obecně:
Pohled zvenčí na mě působil velmi kladně, už jen protože je to pěkně opravená budova. Do restaurace se jde přes recepci. Příjemná slečna recepční vám řekne, kde restaurace je kdyby jste náhodou bloudili. Je zde celkem příjemná venkovní terasa s deštníky, takže na vás nebude svítít slunce... mě to trošku vadilo...bylo mi tam zima a tak jsme se přesunuli dovnitř. Uvnitř je to rozlehlý...hodně místa...i kapka soukromí se najde tak aby jste druhým neviděli do talíře a neslyšeli kdo si o čem povídá. Stůl mile prostřen...akorát židle byli daleko od stolu a pro mě nepříliš pohodlné.Tady máte náhled co nás čekalo:
GRAND MENU degustační menu
25 g Carpaccio ze severoamerické svíčkové
s lanýžovým olejem, balsamikovou redukcí a vyzrálým
parmazánem
0.2 l Jemná tomatová polévka
s mletým masem, bazalkovou šlehačkou a smaženým hráškem
25 g Feta sýr
zapečený na sušených rajčatech, česneku s bazalkovým toastem
80 g Srnčí hřbet
na lesních hřibech s loveckou omáčkou se slaninovým hřebínkem a miskou bramborových kroket
80 g Vepřová panenka
marinovaná s omáčkou z povidel a černého rybízu s bramborovými noky
100 g Panna Cotta
s malinovou omáčkou a domácí čokoládou

1)Carpaccio

2)Jemná tomatová polévka

3) Feta sýr

4)Srnčí hřbet

5) Vepřová panenka

6)Panna Cotta

Pochoutka to byla....:-*