Duben 2015

"Mučení povoleno"

8. dubna 2015 v 18:04 Moje tvorba
Dlouho jsem na tento blog nenapsala ani jednu řádku. Týdenní téma mě však zaujalo a pokusím se si tady mezi vámi polepšit.

Asi tak to odsud pocud!
Muže se to brát z různých úhlů pohledů. Mě přišlo na mysl, co je to za blbost? Mučení povoleno to jako fakt? Ikdyž člověk udělá cokoliv proti právu, měli by jsme se zachovat jako on a pokračovat v nekonečném mučení?
Nejenom k člověku se to vztahuje ani zvířata by neměla trpět. Když si vzpomenu na případy: špatně udržované příbytky testovaných zvířat, malé prostory pro slepice na chov, zvířata zničená a hladová. Vypad to, že je někde chyba a ono to není jenom na straně maitelů, kteří si nevaží zviřat, věcí i lidí kolem sebe, ale taky na straně státu. Je to moc špatná vizitka státu, když si nedokáže udělt ve státu pořádek a pohlídat to. Já vím, že to není snadné, když na jedné straně stojí lidé jako je pan Nečas a podobně, ale věřím, že v politice a nejenom v politice prostě v jakékoliv práci existují lidé, kterým záleží na ostatních na tom jak bude budoucí svět vypadat.
Nesouhlasím s mučením, existují ale také různé sexuální úchylky, které jsou založeny na mučení, no budiž. To snad neubližujeme člověku.
Celá takhle tématika na mě hodila takový zničující pocit. Jak těžké je pomáhat těm, kteří si kazí svůj život svou povahou, touhou po penezích, jsou sobečtí a neváží si ostatních. Jak tyto lidi naučit lásce k druhým?