Červenec 2017

"Co to hergot je?"

8. července 2017 v 19:49 Moje tvorba
"Co to hergot je?"

Co se stalo, že by se to začalo obracet? Roky plné nadějí se mění v realitu? Kdyby to tak, byla pravda? A co, když je! Je, teda doufám v to.
Policie za oknem objíždí zdejší stavení, já s vnitřním kvílením čekám. Na něj, na Tebe. Až se mi vrátíš, skočím Ti do náruče. Co to taky člověče povídáš? Motýlky v bříše, že máš? A na to si přišel jak? Nechápavě si sebe prohlížím v zdrcadle.... žádná újma na zdraví. Žádný zvětšený nos apod.. Je to tak. Ten člověk, co se odráží v zrdcadle, říká pravdu. Zamilovala se a přece jí to nebudete všichni zase věřit? Co, kdy je to, ale pravda... zamilována, zcela nepochopitelně. Její dech se zrychluje, ale její hrdlo se stahuje, nemůže dýchat a popadnout dech, dokud ho zase neuvidí. Ano, dokud ho zase Ona neuvidí. A nesplynou.
"Co to hergot je?" Už zcela blázním, ano blázním po tvém doteku, polibku...
Na stupnici od 0-100bodů, na kolik bodů něco k němu citíš? Na 50,60? Máš ho ráda? Máš? Tak, co řešíš? Rozeběhni se, přímo za ním. Po padni ho do náruče a nepouštěj. Už ne, neodcházej, neboj se a otevři své srdce, nech proudit sílu mezi tvým srdcem a jeho srdcem. Věř tomu.